OPIS INWESTYCJI

Osiedle Malta26 jest zlokalizowane na poznańskich Ratajach, z jednej strony zapewniając szereg zalet wynikających z bliskości centrum miasta, a z drugiej oferując dostęp do rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych. Osiedle jest doskonale skomunikowane niezależnie od środka transportu, który wybierzemy.

W inwestycji Malta26 oferujemy 76 mieszkań usytuowanych w 5 – piętrowym budynku posadowionym na podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi.

MIESZKANIA STARANNIE ZAPROJEKTOWANE

W inwestycji oferujemy 76 mieszkań w funkcjonalnych aranżacjach w pojedynczym budynku, jaki znajdzie się przy ulicy Wołkowyskiej 26 w Poznaniu na Ratajach.

Budynek posadowiony jest na podziemnej hali garażowej z miejscami postojowymi, do których dostęp zapewniają windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Oferta obejmuje mieszkania o powierzchni od 31 m2 do 88 m2. Głównym atutem budynków jest funkcjonalna aranżacja nieruchomości z jasnymi kuchniami i przestronnymi balkonami, a w przypadku mieszkań parterowych – z ogródkami.

Starannie zaprojektowane układy mieszkań pozwalają na tworzenie mieszkań wielkometrażowych do 100 m2 o strukturze 4-, 5-pokojowej.